Novinka Efekt lupa
 • 1 z 5
 

Pohon dveří PortaMatic

Neohodnoceno
 

Pohon dveří PortaMatic je vhodný pro dveře v soukromých i veřejných prostorách. Disponuje nejen mnoha funkcemi a možnostmi nastavení, ale i minimální spotřebou elektrické energie.

Dostupnost Na dotaz
14 810 Kč / ks
12 240 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu PM29
Značka Hormann
Kategorie Bezbariérové produkty
 
 • elektromechanický pohon dveřního křídla pro 1křídlé dřevěné a ocelové vnitřní dveře
 • použitelný vlevo i vpravo
 • kompletní s integrovaným systémem BiSecur, osvětlením, silovým ramenme, kluznou lištou, západkovou svorkou a upevňovacím materiálem
 • zástrčka Euro s bílým připojovacím kabelem 3m

Bezpečný pohon dveří

Pohon dveří PortaMatic otvírá a zavírá dveře s pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavením, a tím pádem je jeho chod velmi tichý. Pohyby dveří jsou prováděny s velmi malou silou a poskytují vám tak vysokou míru bezpečí. Již lehký dotyk dveří jejich pohyb ihned zastaví.

Inovativní dálkové ovládaní

S inovativním dálkovým ovládáním BiSecur můžete své dveře obsluhovat bezpečně pomocí dálkového ovladače nebo vnitřního spínače, a navíc se můžete dotazovat, jsou-li vaše dveře otevřené nebo zavřené*. Díky tomu nemusíte probíhat celým domem, abyste zkontrolovali své vnitřní dveře. A protože máme vždy na mysli vaše pohodlí, můžete svým dálkovým ovladačem nejen otvírat a zavírat dveře, nýbrž i obsluhovat integrované osvětlení LED.

*s dálkovým ovladačem HS 5 BS nebo vnitřním spínačem FIT 5 BS

Jednoduchá montáž

Pohon se upevní nad dveře nebo na zárubeň. Kluzná lišta se může jednoduše nalepit na dveřní křídlo a je-li třeba, může se opět beze zbytku odstranit. To je výhodné zejména u nájemních bytů a hladkých skleněných dveří. Pohon PortaMatic se jednoduše připojí do zásuvky. A aby všechno proběhlo bez problémů, jsou kabely pohonů dlouhé 3 m. Je samozřejmé, že tento pohon vám může odborně namontovat také váš autorizovaný prodejce Hörmann.

Optické a akustické komfortní funkce

Akustický signál a integrované osvětlení LED indikuje otvírání a zavírání dveří ještě před jejich pohybem. Osvětlení navíc zajišťuje především za tmy a ve špatně osvětlených dveřních vchodech bezpečné našlapování v celém prostoru průchodu.

Individuální možnosti připojení

Pohon PortaMatic je také možno připojit kabelem ke stávajícím spínačům ve vašem domě. Navíc je možný i provoz na vnitřních dveřích nebo uzavíracích dveřích bytu s elektrickým otvíračem dveří nebo motorovým zámkem.

 1. Automatický provoz
  Dveře otevřete stisknete-li tlačítko na dálkovém ovladači nebo tlačítkovém spínači. Dveře automaticky zavřou po uplynutí lhůty, kterou si sami určíte. Časový interval, ve kterém dveře zůstávají otevřeny, může být nastaven v rozsahu 2 – 180 sekund.
 2. Impulsní provoz
  Stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači nebo spínači dveře otevřete. Dalším stisknutím tlačítka se dveře zase zavřou.
 3. Poloautomatický provoz
  V tomto provozním režimu otevřete dveře ručně jen v malém rozsahu. Od vámi určeného bodu převezme pohon úplné otevření dveří. Zavření dveří proběhne rovněž jen na základě lehkého tlaku na dveře.
 4. Provoz se zavíráním dveří
  Dveře otvíráte ručně, jak jste zvyklí. Pohon je přitom ve volnoběhu. Dveře pak budou automaticky zavřeny jakmile uběhne vámi určený časový interval v rozmezí 2 – 60 sekund.

 

Kombinovaný provoz
Všechny provozní režimy lze samozřejmě individuálně nastavovat nebo je také vzájemně kombinovat. Díky tomu je možno pohon PortaMatic používat flexibilně a kdykoli znovu přizpůsobit vaší osobní situaci.

Hmotnost 2.9 kg
Rozměry (cm) 6 x 56 x 7,8
Příkon 0,15 kW
Pohotovostní režim 1 watt
Odzkoušená životnost 200 000 cyklů / 600 za den
Šířka dveří 61-110 cm
Výška dveří do 225 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.