Letní dovolená s diabetikemZačalo léto a s ním jsou spojené výlety. Ať už Vás čeká pobyt v horách za účelem poznávání krás naší přírody nebo dovolená u moře, pro lidi s cukrovkou není cestování díky našemu e-shopu již žádný problém. Pořiďte si u nás moderní pouzdro na všechny Vaše potřeby.
0cee403a8f244f5776ce767dc8aafc14
EB14.010

Pouzdra s barevnými motivy jistě ocení Vaši nejmenší. Ať už motiv robota nebo cirkusu, barevně jistě naladí i Vás.
Pouzdro jako takové dokáže pojmout širokou škálu osobních zdravotnických potřeb diabetika (testovací proužky, lancety, apod.). Při dešti nepromokne a při ušpinění se dá krásně umýt.  Součástí je také chladivý gel.

EB14.001

Dospělým by se mohlo jistě zamlouvat pouzdro v jednoduchých barvách, jako je třeba černá, fialová, modrá, zelená, nebo stříbrná. Diabetické pouzdro je stejně veliké, jako to s dětskými motivy, ale jeho součástí není chladivý gel. Místo gelu se do pouzdra jistě vejde nějaká ta sladká dobrota.

EB14.012

Překvapivě moderně vypadá šedé pouzdro s hnědými doplňky. Jeho vnitřní členění Vám umožňuje snadno umístit měřicí přístroje, jako třeba glukometr, testovací proužky, jehly, stejně jako inzulinové pero, a dokonce i osobní věci. Tento skvělý design jistě ocení nejen dospělí, ale i Vaši puberťáci, pouzdro je prostě in.

EB14.005

Izotermická černá taška přes rameno pro diabetickou sadu. Je v ní místo pro vše potřebné (inzulín, lancety, glukometr) a speciální kapsa s přístupem pro cukr. Součástí je ramenní popruh, který je ideální právě na delší cesty.

EB14.013

Menší varianta pouzdra, kam se vejdou třeba dvě inzulinová pera.  Pouzdro si můžete pořídit černozelené, černobílé s indickými motivy anebo také s květinami.

Pokud máte nějaký dotaz, napište nám, rádi Vám poradíme

Váš Tým Emedik

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.