Servis stetoskopů 3M Littmann

Abyste udrželi svůj Littmann stetoskop v optimální kondici, doporučujeme dodržovat instrukce ohledně čištění níže. Pokud se přesto u Vašeho Littmann stetoskopu objeví problém, který vyžaduje opravu, zavazujeme se, že nahradíme jakoukoli porouchanou součástku (součástky) během záruční doby zdarma.*3M™ Littmann® Cardiology III stetoskop

*Záruční doba

Váš stetoskop Littmann má nejlepší servis a záruční podmínky v oboru. Pokud se objeví chyba materiálu nebo výroby v záruční době, opravy jsou provedeny zdarma, s výjimkou případů zjevně nesprávného používání nebo zevního poškození.

Váš stetoskop Littmann je vyroben tak, aby Vám roky spolehlivě sloužil. Pravidelným čištěním stetoskopu zajistíte optimální akustické vlastnosti.

OBECNÁ DOPORUČENÍ PRO ČIŠTĚNÍ:

Neponořujte svůj stetoskop do žádné tekutiny ani ho žádným způsobem nesterilizujte. Je-li potřeba desinfekce, stetoskop lze otírat roztokem 70% isopropyl alkoholu
Chraňte svůj stetoskop před extrémním horkem, chladem, rozpouštědly a oleji
Pro důkladnější čištění lze vyjmout ušní olivky.
ÚDRŽBA HADIČEK:

Většina hadiček používaných u stetoskopů Littmann je vyrobena z PVC (polyvinylchloridu), který tuhne při dlouhodobé expozici lipidům lidské kůže. Nošení stetoskopu kolem krku může vést časem ke ztuhnutí hadiček. Nosíte-li stetoskop kolem krku, doporučujeme ho nosit za límcem, tak, aby se nedotýkal kůže.

Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/

NÁHRADNÍ DÍLY PRO STETOSKOPY 3M LITTMANN

  • zvukovodné hadice různých barev
  • membrány a jistící kroužky
  • nasazovací olivky

Kompletní sortiment náhradních dílů najdete v kategorii Stetoskopy a náhradní díly. V případě opravy v našem servisu, není potřeba náhradní díly objednávat, ale stačí poškozený stetoskop zaslat na adresu níže.

Více také na:

ADRESA PRO ZASLÁNÍ POŠKOZENÉHO STETOSKOPU LITTMANN:

HSC Industry, spol. s r.o.
Gogolova 275/24
400 04  Trmice

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.