Lampa Elipar Freelight II

Neohodnoceno
 

Bezkabelová polymerační lampa na bázi technologie LED

Dostupnost Na dotaz
41 332 Kč / ks
34 159 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu 76810
Značka 3M
Kategorie Dentální přístroje
 

Bezkabelová polymerační lampa na bázi technologie LED. Účinnost diod LED je více než desetinásobná oproti halogenovým lampám. To umožnilo uskutečnit tvarové úpravy, které vedly k vývoji bezkabelového přístroje s nejmodernějšími akumulátory. Bezkabelové provedení napájení akumulátorů znamená maximální volnost při manipulaci. 

Polymerační lampa ELIPAR FREELIGHT byla navržena podle ergonomických zásad, aby dokonale padla do Vaší dlaně. Je velmi tichá, s minimální produkcí tepla. Konstantní výstupní světelný výkon je udržován nezávisle na stavu dobití akumulátorů, je možné ho kontrolovat měřičem integrovaným na základně přístroje. Výstupní světelný výkon přístroje ELIPAR FREELIGHT odpovídá polymerační účinnosti dosahované vysoce výkonnými halogenovými lampami. Světelné spektrum ELIPAR FREELIGHT má poloviční rozsah, polymerace je efektivní, polymerační čas se zkracuje na polovinu. 

Přístroj ELIPAR FREELIGHT je nejkompaktnějším přístrojem od firmy 3M ESPE, je štíhlý, má elegantní tvar umožňující volný pohled na operační pole ve všech klinických situacích, světlovody jsou otočné v rozsahu 360°. S přístrojem ELIPAR FREELIGHT můžete volit mezi dvěma polymeračními módy: exponenciální, standardní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.