O nás

Provozovatelem internetového obchodu emedik.cz je společnost HSC Industry, spol. s r.o.

HISTORIE

HSC Industry je obchodní a servisní organizace, která vznikla v roce 1998 převzetím servisních aktivit původní soukromé společnosti Hofman Servis Centrum 3M. HSC Industry, spol. s r.o., TrmiceTato společnost vznikla v roce 1993 a od počátku zajišťovala záruční a pozáruční servis pro zdravotnickou techniku 3M.

Od roku 2000 zajišťujeme i prodej speciální zdravotnické techniky určené k provádění ortopedických a traumato-chirurgických operací. Došlo k převzetí výroby poháněných instrumentů 3M novým vlastníkem, společností Linvatec. Společnost Linvatec je součástí konsorcia ConMed USA.

Kvalitní značkový servis

HSC Industry navazuje na kvalitní značkový servis poskytovaný společnosti 3M a vytváří tak vhodnou podporu prodeje pro nově vznikající obchodní aktivity firmy. V oblasti prodeje zdravotnické techniky nabízíme sortiment poháněných instrumentů - vrtačky, frézy, pily pro ortopedii, traumatologii, neurochirurgii a kardiochirurgii. Pohonem těchto nástrojů může být stlačený vzduch, baterie, elektřina nebo mechanický převod. Samozřejmostí je nabídka spotřebního materiálu k těmto instrumentům - oleje, pilky, vrtáky a frézy.

Záruční a pozáruční opravy

V servisní činnosti zajišťujeme záruční a pozáruční opravy pro 3M a Linvatec. Servis poskytujeme i dalším smluvním partnerům na jejich zdravotnickou techniku. Technická úroveň pracovníků servisu je zajišťována pravidelným školením v zahraničních servisních centrech u výrobců zdravotnické techniky.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.