Reklamace a výměna

V případě reklamace či výměny nás neprodleně kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

Pro vrácení či reklamaci zboží je potřeba vyplnit Odstoupení od smlouvy emedik. Dokument si stáhněte, vytiskněte a vyplňte. Vyplněný dokument zašlete s Vaším podpisem a společně se zbožím na naši adresu.

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího nebo osoby určené k opravě bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku. Učiní-li tak písemně nebo elektronicky, měl by uvést své kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace.

Poškozené, nefunkční nebo chybějící zboží nebo zboží, které nesouhlasí s objednávkou, je nutno reklamovat písemně do 3 dnů po převzetí zásilky. Firma HSC Industry s r. o. není zodpovědná za škody vzniklé neodborným použitím nebo použitím, které není v souladu s návodem k použití.

Některé druhy zboží si můžete vyzkoušet a pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete je vrátit do 7 dnů po převzetí zboží.

Zboží, které vracíte, však musí být ve stavu, aby je bylo možno prodat jiným zákazníkům.
Musí být nepoškozené a zabaleno v originálním nepoškozeném obalu.
Poškozené zboží, zboží v poškozeném obalu, zboží, které jeví známky používání, software, sterilní materiál, otevřená balení diagnostických proužků a zboží vyráběné na zakázku (např. lékařský nábytek) nelze vrátit.


Objednáváte-li jako soukromá osoba (nikoli na IČO), máte v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Podle Zákona o zdravotnickém prostředku je možno dodat některé druhy zboží z tohoto obchodu jen poskytovatelům zdravotní péče.


Zboží zašlete jako pojištěnou zásilku na vlastní náklady zpět na adresu firmy. V případě vrácení peněz, Vám budou peníze zaslány převodem na Váš účet nejpozději do 14 dnů. Poštovní výdaje spojené s vrácením zboží nehradíme. V případě zahraniční platby převodem si při vrácení peněz hradí bankovní poplatky kupující (poplatky se strhnout z odeslané částky).

Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží upraveného na přání kupujícího či na zboží objednané speciálně a výslovně na jeho přání mimo standardní nabídku prodávajícího.

Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

 

Naše adresa pro uplatnění reklamace je:

HSC Industry, spol. s r.o.
Gogolova 275/24
400 04 Trmice

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.